کارگاه VIP بازاریابی صادراتی برگزار شد

تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ماه ۱۳۹۵

کارگاه دو روزه VIP با عنوان «بازاریابی صادراتی» از سوی مرکز آموزش بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، برگزار شد.
 
 مدیران عامل، مدیران صادرات و بین‌الملل و کارشناسان ارشد بازرگانی شرکت‌هایی از صنایع گوناگون مانند شیمیایی، دارو، سنگ، معدن، خودرو، بسته‌بندی، و نفت و گاز در این کارگاه حضور داشتند.
 
این کارگاه با خیرمقدم رضا سیف‌اللهی مدیرعامل مرکز آموزش بارزگانی آغاز و محمود بازاری مدیرکل توسعه صادرات کالا از سازمان توسعه تجارت، مهمان ویژه این کارگاه بود و بهمن متولی، دکترای DBA با گرایش حقوق بین‌الملل و محمود استقلال، دکترای مدیریت اجرایی کسب و کار، وظیفه تدریس را بر عهده داشتند.
 
چگونگی بازاریابی صادراتی، روش‌های پرداخت پس از برجام، قراردادهای بین‌الملل، شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی، حمل و نقل بین‌المللی، آماده‌سازی طرح‌های کسب و کار، فروش و بازاریابی و روش انتخاب کشورهای هدف صادراتی از جمله موضوعات مطرح شده در این کارگاه بودند.
 
فرزانه اکوان، مدیر اجرایی کارگاه «بازاریابی صادراتی» در این خصوص  گفت: یکی از اهداف برگزاری این کارگاه بازآموزی اصول صادرات به شکل علمی به فعالان اقتصادی بود.
 
وی افزود: کارگاه مورد اشاره همچنین به منظور معرفی موارد تجربی و نکته‌های عملیاتی برای بهبود تکنیک‌های صادرات برگزار شد تا شرکت‌کنندگان بتوانند به ذهنیت و عملکرد خود در رابطه با صادرات، چارچوب بهتری ببخشند که نتیجه این امر افزایش سود و تقلیل هزینه‌ها است.
 
اکوان بیان کرد: نظرسنجی‌های به عمل آمده در پایان کارگاه نشان می‌دادند که رضایت شرکت‌کنندگان در کل تامین شده و با توجه به استقبال به عمل آمده و تقاضای دوره‌های تکمیلی، پیش‌بینی می‌شود که مرکز آموزش بازرگانی، ضمن ارتقای سطح علمی و عملی این کارگاه در آینده نزدیک دوباره اقدام به برگزاری آن کند.
 
انتهای پیام
 
 
 
اخبار
  روابط عمومی تجاری
  شبکه‌های اجتماعی
  بازاریابی
اخبار
  برندینگ
  نیرو
  کتاب
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.