چالش جدید مارک زاکربرگ؛ به مسافرت بروید

تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۵

مترجم: سیما بیات
 
مارک زاکربرگ به همراه همسرش پریسیلا چان برای حل چالش پیش رو به مسافرت می رود. مدیر فیسبوک در حال برنامه ریزی برای ملاقات با افراد محلی در هر ایالت از آمریکا است. او می خواهد دریابد که مردم این کشور درباره زندگی و کار خود در آینده چگونه فکر می کنند. زاکربرگ در سفرهایش در دانشگاهها سخنرانی می کند، مقامات شرکت خود را ملاقات می کند و با افرادی از بخش دولتی و خصوصی دیدار خواهد داشت. همچنین، انجمن مردمی فیسبوک نیز مناطقی را برای بازدید به او پیشنهاد داده است.
 
در گذشته، چالشهای شخصی زوکربرگ بصورت دویدن 365 مایل، یادگیری زبان ماندارین و ساخت دستیار دیجیتالی برای خانه اش بود. اما زاکربرگ بزرگترین پیشرفت شرکت خود را در کمک به ارتباط با مردم می داند و چالش جدید وی، توقف جهان آنلاین برای بدست آوردن تجربه در زندگی واقعی است.
 
در مطلب ارسالی فیسبوک، او در مورد عدم توافق اجتماعی ایجاد شده توسط تکنولوژی می نویسد و اینکه چگونه این مساله می تواند بعنوان نیروی مثبت برای تغییر استفاده شود و برای همه سودمند باشد. زاکربرگ سال 2017 را بعنوان سال پر از فعالیت، سردرگمی و هیجان نامید. وی همچنین معتقد است که بسیاری از تکنولوژی و جهانی شدن سود نمی برند. با در نظر گرفتن تشکیل پرونده  اخیر توسط سرمایه گذاران این شرکت، معلوم می شود که هدف زاکربرگ اداره ی دفترش است، این مسافرت می تواند تمرین خوبی برای مدیر شرکت باشد.
 
از دست ندهید

5 راهکار برای نگارش تیترهای تاثیرگذار در تبلیغات دیجیتال

اخبار
  روابط عمومی تجاری
  شبکه‌های اجتماعی
  بازاریابی
اخبار
  برندینگ
  نیرو
  کتاب
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.