قابلیت ویژه Google maps؛ اشتراک موقعیت به صورت لحظه‌ای

تاریخ انتشار : ۱۴ فروردين ماه ۱۳۹۶

مترجم: عبدالحسین صبوری
 
شرکت گوگل به تازگی اعلام کرده است که نقشه های خودش را به گونه ای به روزرسانی کرده است که از طریق آن به راحتی می توانید دوستان خودتان را پیدا کنید. در نسخه های iOS و اندروید این اپلیکیشن جدید، می توانید در هر لحظه موقعیت خودتان را با دوستان به اشتراک بگذارید و به آن ها بگویید دقیقاً کجا هستید. افرادی که موقعیت خودتان را با آن ها به اشتراک می گذارید، می توانند از روی گوشی های اندرویدی، گوشی های آیفون و حتی از روی کامپیوتر شخصی ببینند که شما کجایید.
 
شرکت گوگل امیدوار است به زودی بتواند این گزینه جدید را در سطح جهانی گسترش دهد. این اپلیکیشن را بازکنید و روی نقطه آبی که نشان دهنده موقعیت مکانی شماست ضربه بزنید. وقتی موقعیت تان را به اشتراک می گذارید، افرادی که انتخاب کرده اید، شما را روی نقشه های شان خواهند دید، البته هر وقت بخواهید می توانید به اشتراک گذاری موقعیت را متوقف کنید.
 
از طرف دیگر، با این اپلیکیشن می توانید به دوستان تان اعلام کنید در حال حاضر دقیقاً کجا هستنید و چه وقت به یک مقصد خاص خواهید رسید. وقتی مسیر سفرتان را با دوستان به اشتراک می گذارید، آن ها زمان تخمینی رسیدن شما به مقصد را خواهند دید و شما را در طول سفر دنبال خواهند کرد، هنگامی که به مقصد برسید نیز به اشتراک گذاری موقعیت به صورت خودکار پایان می یابد.
 
از دست ندهید:
 

 

اخبار
  روابط عمومی تجاری
  شبکه‌های اجتماعی
  بازاریابی
اخبار
  برندینگ
  نیرو
  کتاب
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.