چرا نباید از ربات‌های اینستاگرام استفاده کنیم؟

تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ماه ۱۳۹۶

مترجم: عبدالحسین صبوری
 
برای بالا بردن تعداد فالوئرها در شبکه های اجتماعی دو راه وجود دارد:
 
یا باید یک تولیدکننده محتوای حرفه ای و شناخته شده در سطح اجتماع باشید و یا پول بدهید و لایک و فالوئر بخرید. ممکن است بسیاری از برندهای معروف و معتبر گزینه اول را انتخاب کنند ولی متأسفانه تعداد زیادی از برندها هنوز به ارزش های اینستاگرام به بستری برای بازاریابی پی نبرده اند و به جای تولید محتوای با کیفیت، به استفاده از ربات روی آورده اند تا کامنت های آن ها را لایک بزند.
 
بهتر است بدانید استفاده از ربات ها در اینستاگرام مغایر با قوانین و شرایط استفاده از این شبکه اجتماعی است، از طرف دیگر، ربات های اینستاگرامی یک مشکل دیگر نیز به وجود می آورند. این ربات ها باعث می شوند حساب کاربری شما نا معتبر و غیر موثق به نظر برسد و احتمال هک شدن حساب نیز وجود دارد.
 
اگر در دنیای بازاریابی آنلاین تازه وارد هستید، بهتر است بدانید ربات های اینستاگرام، در واقع حساب هایی هستند که به صورت خودکار فالوئر شما می شوند و کامنت های تان را لایک می زنند. این حساب های جعلی فعالیت هایی زیاد و طوفانی دارند و اینستاگرام در هر فرصتی که به دستش بیاید آن ها را از بین خواهد برد.
 
توصیه می شود به جای استفاده از چنین ربات های مشکل سازی، محتوای با کیفیت تولید کنید چون به طور قطع بر تعداد فالوئرها و لایک هایی که پست های شما می خورند تأثیر بهتر و واقعی تری خواهد گذاشت. پس تمرکز خودتان را بر ایجاد محتوای با کیفیت و استفاده از تکنیک های مجاز بگذارید تا مخاطبان به شما اعتماد کنند، مطمئن باشید با این روش تعداد فالوئرها و تعداد لایک ها به صورت واقعی و نه مجازی بالا خواهند رفت.
 
از دست ندهید:
 

 

اخبار
  روابط عمومی تجاری
  شبکه‌های اجتماعی
  بازاریابی
اخبار
  برندینگ
  نیرو
  کتاب
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.