چگونه محل کارمان را روی گوگل مپس ثبت کنیم؟

تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ماه ۱۳۹۶

مترجم: عبدالحسین صبوری
 
بخش Google Maps که پیش تر با نام Google Places شناخته می شد، در حال حاضر بخشی بسیار مهم برای مدیریت و ردیابی حضور شما در پلت فرم های متعدد گوگل مانند ،Google Analytics ،  Google Local و Google Adwords به شمار می آید.
 
در Google Maps اجازه دارید کسب و کارتان را فقط در شهری ثبت کنید که در آن جا یک آدرس فیزیکی دارید تا جوامع محلی و اطرافیان بتوانند شما را روی نقشه ببینند. در ادامه مطلب نکاتی مطرح می شوند که با بکارگیری آن ها می توانید به راحتی محل کارتان را روی نقشه های گوگل ثبت کنید.
 
در سایت گوگل به قسمت My Business بروید. روی Get on Google کلیک کرده و اسم شرکت و آدرس آن را داخل کادر بنویسید.
 
اگر عنوان شغل شما از قبل در فهرستی که خود سایت پیشنهاد می دهد وجود دارد، آن را انتخاب و اگر وجود ندارد آن را ایجاد کنید. برای ایجاد یک شغل جدید، گزینه Add your Business را انتخاب و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید.
 
در این مرحله به یاد داشته باشید هرچه  اطلاعات درست تر و خاص تری در مورد کسب و کارتان  وارد کنید، گوگل بهتر می تواند شما را دسته بندی کند و در فهرست مشاغل جا بدهد. تقریباً در انتهای فهرست مشاغل، از شما خواسته خواهد شد یک گروه را انتخاب کنید که بهتر کسب و کار شما را توصیف می کند. انتخاب این گروه اهمیت زیادی دارد چون گوگل بر اساس آن شغل شما را دسته بندی خواهد کرد و در نتایج جستجوی این موتور جستجو موثر خواهد بود.
 
گوگل برای هر صنعتی دارای کلیدواژه ها و دسته بندی هایی است. ابتدا کلیدواژه خودتان را تایپ کنید تا گوگل به صورت خودکار معادل هایی برای آن بسازد، سپس از بین معادل های پیشنهاد داده شده، بهترین را انتخاب کنید.
 
در مرحله بعدی، گوگل از شما خواهد خواست تأیید کنید که محل کسب و کار شما دقیقاً در همان محلی قرار دارد که آدرس آن را وارد کرده اید. معمولاً نیز بین یک الی دو هفته طول می کشد تا یک کارت پستال به همراه کد تأیید را دریافت کنید. پس از دریافت کد تایید از طریق ایمیل، بهتر است در اولین فرصت جواب آن را بدهید چون برای این کار فقط 30 روز وقت دارید. در صورتی که در موعد مقرر اقدام نکنید مجبور خواهید بود کل مراحل ثبت را از ابتدا انجام بدهید.
 
از دست ندهید:
 

 

اخبار
  روابط عمومی تجاری
  شبکه‌های اجتماعی
  بازاریابی
اخبار
  برندینگ
  نیرو
  کتاب
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.